Ірландія скоротила карантин для мандрівників до п’яти днів

Проте вийти з карантину через п’ять днів зможуть тільки мандрівники з негативним тестом на Covid-19.

Як пише travelandleisure, окрім ПЛР-тесту, туристи повинні заповнити спеціальну форму для відстеження контактів. За пропуск цього кроку відвідувачі можуть бути оштрафовані або ув’язнені.

Крім того, туристичний сектор Ірландії готується до жорстких карантинних обмежень у 2021 році. В країні вже закрили більшість підприємств наприкінці жовтня та обмежили роботу ресторанів та барів. Місцеві мешканці зобов’язані перебувати в радіусі до 5 км біля будинку, якщо не потрібно їхати на роботу. Запроваджено також заборону на соціальні зібрання та дозвілля у помешканнях та за їх межами, окрім весіль та похорон (до 6 осіб).

Режим в’їзду для громадян України залишається незмінним – на підставі ірландської візи. 10 липня 2020 року Ірландія тимчасово призупинила програму дозволу на короткостроковий в’їзд до країни з багаторазовою британською візою, у тому числі для українців.

Також, з 15 грудня Великобританія скоротить обов’язковий карантин для іноземних мандрівників з 14 до 5 днів. 


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.