Італія заборонила туристичні подорожі з України

Україну віднесено до переліку країн списку E, що передбачає заборону на необов’язкові поїздки, у тому числі з метою туризму.

Про це повідомило МЗС України.

Відповідно до оновлених правил перетину кордону з Італією, з 16 грудня українським туристам буде заборонено відвідувати країну, незалежно від статусу вакцинації.

Виняток становлять громадяни України — власники посвідки на проживання в Італії, або ті особи, які в’їжджають в країну з підтверджених мотивів роботи, навчання, лікування або абсолютної необхідності. В окремих випадках, за рішенням італійської влади може бути дозволений в’їзд для осіб, які мають підтвердження особисті стосунки з громадянами Італії.

Під час в’їзду громадянам з даної категорії потрібно буде пред’явити негативний ПЛР-тест, зроблений не більше ніж за 72 години до приїзду, або експрес-тестування на Covid-19. Після чого потрібно відбути десятиденну самоізоляцію та зробити повторний тест.

Окрім зазначених правил також залишається чинним правила підтвердження на кордоні мети поїздки, місця перебування, наявність коштів, дати в’їзду з Італії тощо.

З 31 липня Україну було включено до переліку країн категорії D. Це давало змогу українським туристам вільно подорожувати Італією.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.

5 маловідомих міст Італії

Які варто відвідати