Італійське село забезпечить безкоштовним житлом усіх, хто приїде цього року

Мальовниче італійське село Сан-Джованні-ін-Гальдо, яке знаходиться в двох годинах їзди від Риму, сподівається привернути увагу туристів цього літа, запропонувавши їм безкоштовне проживання.

Мандрівникам пропонують безкоштовно пожити в одному з місцевих порожніх будинків, якщо вони відвідають село з липня по жовтень 2020.

Фото: Comune di San Giovanni in Galdo

В результаті того, що багато місцевих жителів їдуть жити у великі міста, багато тутешніх будинків пустує. Тому в них при бажання можуть заселитись мандрівники.

Село розташоване в регіоні Молізе, всього в 40 хвилинах від узбережжя Адріатичного моря і Апеннінських гір.

В рамках проекту під назвою Regalati il ​​Molise відвідувачі можуть безкоштовно провести сім ночей в одному з вільних будинків регіону. Проєкт має на меті в тому, щоб повернути життя в маленькі села і зробити з Молізе привабливий туристичне напрямок.

Все, що потрібно – подати заявку і пояснити, чому ви хочете відвідати регіон Молізе. Форму потрібно буде надіслати електронною поштою культурної асоціації села. По одній заявці можуть подаватися до п’яти чоловік.

За матеріалами: Вокруг Света


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: