Італійські дизайнери створили нові конструкції для сидінь в економ-класі

Італійські дизайнери з компанії Aviointeriors презентували дві нові конструкції сидінь в економ-класі літаків, спрямовані на збереженні безпечної відстані між пасажирами.

Перша конструкція “Янус” складається трьох крісел в ряді, причому сидіння посередині знаходиться в протилежному напрямку. Крім того, кожне сидіння обладнане тристороннім щитом, зробленого з прозорого матеріалу, який дозволить менше контактувати між місцями в сусідніх сидіннях.

Хоча встановлення сидінь “Янус” вимагатиме капітального ремонту існуючих кабін, “Глассаф”, друга пропозиція дизайнерів, може бути встановлена в більшості салонів літаків.

Однак, дана конструкція не зовсім дотримується чинних правил соціального дистанціювання, які вимагають відстань між пасажирами в два метри. Проте встановлений щит в конструкції сидінь забезпечить ізоляцію навколо пасажира та зменшить ймовірність зараження вірусом.

Aviointeriors повідомляє, що авіакомпанії вже проявляють інтерес до обох конструкцій, і компанія в даний час розробляє прототипи, а також проходить етапи проектування проекту. Після того, як вони пройдуть усі етапи, їх потрібно буде затвердити авіаційними регуляторами.

За матеріалами: CNN


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.