Ізраїль дозволив в’їзд українцям

Влада Ізраїлю з 14 червня дозволила в’їзд громадянам України.

Про це повідомило посольство України в Ізраїлі.

В’їзд до Ізраїлю дозволений за умови наявності негативного ПЛР-тесту, зробленого за 72 години. Після прибуття потрібно пройти додатковий ПЛР-тест власним коштом. Ця вимога поширюватиметься також на тих, хто має сертифікат про вакцинацію від COVID-19 або документ про одужання від COVID-19.

Перед поїздкою в Ізраїль необхідно заздалегідь подати заявку на в’їзд до ізраїльської дипломатичної або консульської установи. Детальна інформація щодо отримання дозволу за посиланням. Для отримання дозволу на в’їзд в країну також вимагається медичний страховий поліс, який покриває видатки на випадок захворювання на COVID-19.

Після отримання дозволу на в’їзд в Ізраїль пасажири повинні заповнити декларацію особи за посиланням. Декларація має бути заповнена не більше ніж за 24 години до рейсу.

Усі міжнародні пасажири повинні пройти самоізоляцію. Тривалість ізоляції становить 14 або 10 днів. Особи, які мають довідку про вакцинацію від COVID-19 в Ізраїлі або довідку про одужання від COVID-19 в Ізраїлі, не підлягають самоізоляції.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.

Відкриті країни, куди можна поїхати влітку 2021

Найцікавіші напрямки