Ізраїль готується до виходу з карантину

Місцева влада Ізраїлю перейшла до другого етапу пом’якшення карантинних заходів через поширення пандемії коронавірусу. В країні дозволили відкрити всі магазини, які знаходяться не в торгових центрах та салони краси.

Так, багато авіакомпаній готові були відновити польоти в Ізраїль вже найближчим часом. Однак влада країни, повідомила, що до 16 травня тільки громадяни можуть в’їхати на території Ізраїлю.

Серед компаній, які хочуть на початку травня відновити польоти в Ізраїль – airBaltic, Wizz Air, Delta Air, British Airways, з червня – Alitalia і Air Canada. Крім того, “Американські авіалінії”, які здійснюють один рейс на тиждень, планували з 9 травня збільшити до 4 рейсів.

Урядом країни оголошено, що 3 травня 2020 року, знову почнуть працювати невеликі котеджі для відпочинку, а також готелі, в яких номери з окремим входом з першого поверху. Також, вирішено, що в найближчі дні буде розроблений спеціальний сертифікат безпеки “Фіолетовий знак”, що підтверджуватиме можливість експлуатації готелів та номерів в період пандемії.

До речі, Австрія також готується до завершення карантину в травні.

За матеріалами: TourDom


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.