Ізраїль перейшов до другого етапу виходу з карантину

Відкриються заповідники, національні парки, об’єкти культурної та археологічної спадщини, які розташовані на відритих територіях.

Як пише УНІАН, з 1 листопада 2020 року розпочався другий етап виходу із загальнонаціонального карантину.

Зокрема, відновили роботу гостьові комплекси, що складаються не більше, ніж з 4 окремо розташованих котеджів, в кожному з яких можуть проживати тільки члени сімей. При недотриманні умов передбачені штрафи у розмірі 5 000 шекелів (1 463 долари).

Водночас в Ізраїлі продовжує діяти заборона на в’їзд іноземним громадянам. Виняток становлять тільки випадки гуманітарного характеру, наприклад – необхідність медичної операції. Пасажири у яких є дозвіл на в’їзд змушені пройти 14-денну самоізоляцію.

Нагадаємо, раніше в Ізраїлі дозволили в’їзд бізнес-туристам. Проте тільки для тих, чиї внески є важливими для ізраїльських компаній та економіки. Також поїздки дозволені тільки в тих випадках, коли ділову зустріч не можливо провести віртуально.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.