Кабінет Міністрів розробляє “нову модель” туризму в Україні

В Кабміні розповіли про перші кроки щодо створення схеми переміщення для внутрішніх подорожей та нові підходи для проходження обсервації.

Про це у себе на Facebook повідомив міністр Кабміну Олег Немчінов за результатами наради, на якій обговорювалися перспективи розвитку виїзного і внутрішнього туризму, а також реформа туристичної галузі.

Для уряду зараз стратегічно важливий розвиток туризму, це повинно стати пріоритетом роботи нещодавно створеного агентства. Невідомо, коли наші громадяни зможуть безпечно подорожувати за кордон, проте повинні чітко розуміти, що після повернення, ймовірно, буде обов’язковою обсервація“, – зазначив Немчінов.

Міністр додав, що нарада – це перший крок для створення абсолютно нової моделі туристичної галузі в Україні. Завдяки залученню всіх профільних міністерств буде напрацьована чітка схема переміщень для внутрішнього туризму, а також запропоновані нові підходи до проходження обсервації, наприклад відпочинок і лікування в санаторії.

Нагадаємо, в МОЗ заявили, що авіасполучення в Україні відновлять з 15 червня, проте самоізоляція залишатиметься обов’язковою.

За матеріалами: УНІАН


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: