Кабмін схвалив угоду про безвіз між Україною та Перу

Угода дозволить подорожувати між країнами без візового режиму з будь-якою метою.

Як повідомила пресслужба МЗС, 22 вересня Кабмін затвердив угоду між Україною та Перу про скасування візових вимог для перебування строком до 90 днів протягом 180 днів.

Зокрема, документ передбачає дозвіл на подорожі не лише з метою туризму, а і для відвідування родичів, навчання, бізнесу та культурних обмінів.

Угода набуде чинності після завершення сторонами необхідних внутрішньодержавних процедур.

З 20 вересня, всі мандрівники, які прямують в Перу повинні пред’явити негативний ПЛР-тест, зроблений не пізніше ніж за 72 години до в’їзду. Сертифікат вакцинації наразі не є обов’язковою умовою для в’їзду в Перу. Всі пасажири також повинні заповнити декларацію про стан здоров’я.

Між Україною та Перу наразі немає прямого авіасполучення. Проте летіти можна рейсами KLM з Києва у Ліму з пересадками в Амстердамі, або ж комбінувати рейси різних авіакомпаній.

Перу – країна в Південній Америці на узбережжі Тихого океану. Туристи їдуть сюди подивитись на чисельні історичні та природні пам’ятки, познайомитись з багатою культурою та місцевою кухнею. Найпопулярніша локація серед туристів – Мачу-Пікчу, доколумбове місто інків, розташоване в Андах на висоті 2400 м.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.