Камбоджа дозволила в’їзд іноземним туристам

Ще одна країна в Азії вирішила спростити правила подорожей для щеплених мандрівників. Камбоджа відкрилась для українських туристів, але потрібно додатково зробити ПЛР-тест та пройти карантин.

Як повідомляє МЗС України, повністю вакциновані мандрівники можуть летіти у Камбоджу за умови проходження семиденного карантину після прибуття. Для іноземців без щеплень, передбачений двотижневий карантин. В міністерстві рекомендують невакцинованим мандрівникам уникати поїздок в Камбоджу.

Камбоджа визнає усі типи вакцин, незалежно від того, чи схвалені вони ВООЗ чи ні. Однак, переваги надаються – Oxford/AstraZeneca, Sinopharm та CoronaVac.

При реєстрації на літак необхідно мати довідку про відсутність Covid-19 та страховий поліс, що покриває витрати на лікування від $50 тис. В аеропорту по прильоту потрібно залишити депозит (заставу) $2 тис. за людину для покриття медичних тестів на витрат на карантин.

Слід пам’ятати, що в Камбоджі немає українського посольства чи інших дипустанов. Найближче посольство – у В’єтнамі. Крім того, влада країни скасувала оформлення візи по прильоту. Зробити візу можна лише в дипломатичних представництвах Камбоджі закордоном. З України найближчі – у Варшаві або Москві.

Нагадаємо, влада Камбоджі ще минулого року ввела жорсткі обмеження на туристичні подорожі.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.