Камбоджа скасувала карантин для щеплених туристів

З 15 листопада Камбоджа скасовує усі карантинні вимоги для вакцинованих туристів. Мандрівникам потрібно буде лише зробити експрес-тест по прибуттю.

Як заявив прем’єр-міністр Хун Сен, кожен турист, який отримав другу дозу вакцини проти Covid-19, може вільно подорожувати країною, пише Phnom Penh Post.

За його словами, Камбоджа майже повністю вакцинована, охоплено майже 88% місцевого населення. Таким чином, карантин більше не вимагається. Проте невакцинованим особам потрібно і надалі проходити двотижневий карантин.

Перед мандрівкою до Камбоджі пасажири повинні мати підтвердження вакцинації та довідку про стан здоров’я, яка вказує на негативний результат тесту на Covid-19 за 72 години до польоту.

Камбоджа визнає всі типи щеплення, незалежно від того, чи була вона схвалена ВООЗ чи ні. Водночас перевага надається таким вакцинам: Oxford/AstraZeneca, Sinopharm BBIBP-CorV, CoronaVac.

До речі, починаючи з листопада вакциновані туристи або ті, хто повністю одужав від Covid-19 можуть відвідати п’ять курортів В’єтнаму без проходження карантину.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.