Канада виплачуватиме українським біженцям по 3 тис. доларів

Уряд Канади виділить українським біженцям одноразову допомогу: по 3 тис. канадських доларів на кожного дорослого та 1,5 тис. доларів на кожну дитину.

Отримати кошти можна, якщо ви: перебуваєте в Канаді, в’їзд був схвалений за програмою CUAET, маєте рахунок в канадському банку.

Процедура оформлення допомоги проходить у два етапи – відкриття рахунку в одному з банків Канади та подача заявки.

Для відкриття банківського рахунку потрібен паспорт та документ про статус тимчасового проживання (IMM1442). Документ повинен обов’язково містити відмітку, що ви перебуваєте в Канаді за програмою CUAET. Детальніше як відкрити банківський рахунок за посиланням.

Щоб подати заявку на отримання фінансової допомоги потрібно вказати номер рахунку, транзитний номер філіалу та номер установи. Також потрібно вказати унікальний ідентифікаційний номер клієнта (unique client identifier – UCI) та номер документа IMM1442. Подати заявку на допомогу можна за посиланням.

Після відправлення заявки на екрані повинно з’явитись оголошення про успішне підтвердження та спеціальний номер, який потрібно зберегти. Перерахунок коштів займає до 5 днів, ще 3-5 днів може знадобитись банку для відображення коштів на вашому рахунку.

Детальну інформацію можна отримати зателефонувавши на гарячу лінію 1-833-760-1162 з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 20.00. Є перекладачі на українську або російську мову.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.