Карпатський природний парк відкриє 4 нові маршрути після карантину

У Карпатському національному природному парку (НПП) після карантину туристам буде запропоновано чотири нові маршрути.

Про це Укрінформу повідомив начальник відділу рекреації Карпатського НПП Микола Панчук.

Ми маємо сьогодні промаркованих 8 маршрутів. Плануємо відкрити ще 4 нові та відновити роботу парку з 1 червня“, – повідомив Панчук.

Перший новий маршрут пролягатиме на гору Піп Іван через с. Дземброня, протяжність якого складе близько 10 км.

Цей маршрут вважається важким, бо він досить довгий. Також він є пізнавальним, бо відкриває чудовий краєвид на Чорногірський хребет. У нас сьогодні є маршрут на Піп Іван через високогірне село Шибене. Ми хочемо закільцювати цей маршрут, бо люди люблять підніматися однією дорогою, а повертатися – іншою“, – зазначив Панчук. 

Другий маршрут теж має протяжність 10 км і пролягає від Вороненка до полонини Лабєска, що у Ворохті. Подорож починається відразу від залізничної станції Вороненка, що у селі Яблуниця. Звідти також можна вийти на гору Говерла. Маршрут відкриває чудові краєвиди на Закарпаття, бо пролягає на межі двох областей.

Третій маршрут “Ворохта – полонина Борсучина”. Тут туристи можуть подивитися, як виготовляють овечий сир, та покататися на конях.

Четвертий маршрут, інформує Панчук, починається в Микуличині й пропонує дійти до полонини Ліснови. Там гостям запропонують екстремальну атракцію.

Це – трасова канатка, яка дає змогу “проплисти” над прірвою майже 500 м. Там плануємо  встановити оглядову вежу, бо з того місця відкриваються чудові краєвиди Чорногірського і Горганського хребтів. Ліснови – це наше показове полонинське господарство, де випасають близько 50 овець, виробляють сир і туристи можуть спостерігати за процесом його створення“, – додав Панчук.

За його словами, Карпатський НПП планував відкрити ці маршрути від початку літа. Втім, через карантин, справа трохи затягується, бо маршрути необхідно промаркувати і забезпечити там прибирання.

Карпатський національний природний парк розташований на території Івано-Франківської області. Створений для збереження унікальних лісових екосистем Центральної Європи. Карпатський НПП – перший і один з найбільших в Україні національних природних парків.

До речі, на Волині оголосили конкурс оригінальних туристичних маршрутів.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

 

Теги: