Карибський острів прийматиме туристів тільки за попереднім записом

Популярний карибський острів Ангілья оголошено вільним від коронавірусу та розпочато першу фазу відкриття кордонів для іноземних туристів.

Як повідомляє УНІАН, на острові почнуть приймати онлайн-заявки на в’їзд починаючи з 21 серпня 2020. Проте влада острова придумала досить цікаву схему запуску іноземних туристів, щоб уникнути надмірного напливу відпочивальників.

Ангілья наразі вільна від COVID-19, тому наша мета завжди полягала в тому, щоб знову відкритися розсудливо, приймаючи всі запобіжні заходи для захисту здоров’я і безпеки наших жителів і наших гостей“, – заявила парламентський секретар Ангільї з туризму Квінс Гамбс-Марі.

Умови в’їзду в Ангілью для іноземних туристів

  • Починаючи з 21 серпня мандрівники, які бажають відвідати Ангілью, можуть почати процес подачі заявки, зареєструвавшись на веб-сайті Ради з туризму Ангільї.
  • Кожному заявнику буде запропоновано заповнити домашню адресу і бажані дати поїздки, а також представити негативний ПЛР-тест протягом трьох-п’яти днів до прибуття разом з медичною страховкою, що покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19.
  • В рамках першої фази відкриття після прибуття туристам буде зроблений ще один ПЛР-тест, і ще один на 10-й день перебування. Протягом цього періоду відвідувачі повинні залишатися в зазначених місцях розміщення. Як тільки другий тест виявиться негативним, вони зможуть вільно бродити по острову. Перша фаза триватиме до 31 жовтня.
  • Мінімальна тривалість перебування на острові не вимагається, а перевага надаватиметься відвідувачам з країн, де низький рівень поширення коронавіруса.
  • Водночас ті, хто залишається менш ніж на 10 днів, не зможуть орендувати автомобіль.
  • Зареєстровані й схвалені об’єкти розміщення будуть перераховані на туристичному порталі, включаючи вілли.
  • Наразі носіння маски на острові не потрібно.

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.