Казахстан вніс Україну до списку країн, куди відновлять авіарейси

З 20 червня Казахстан розпочав поетапно відновлювати міжнародне авіасполучення та розширив список країн, куди дозволені регулярні польоти.

Як повідомив головний санітарний лікар по транспорту Садвакасов Байгабулов на брифінгу в п’ятницю, до країн першої категорії (найбільш благополучних по коронавірус) – КНР, Південної Кореї, Японії, Грузії і Таїланду, планують додати польоти в Угорщину, Індію, Німеччину, Чехію і Малайзію.

Україна потрапила до другої категорії, де ситуація з коронавірусом важча. В список для відновлення польотів включені Єгипет, Україна, Польща, Узбекистан, Киргизія і Таджикистан. 

Авіарейси в країни третьої категорії, найменш благополучні по COVID-19, як і раніше заборонені.

“Ті евакуаційні і чартерні рейси, що прибувають з третьої категорії країн, там, якщо довідка є, вони звільняються від обмежень. Якщо довідки немає, їм також вручається повідомлення про проходження ПЛР-дослідження або їм необхідно пройти 14-денний карантин “, – сказав Байгабулов.

Режим надзвичайного стану, введений в Казахстані в зв’язку із загрозою поширення коронавируса, діяв з 16 березня по 11 травня. Виконання внутрішніх і міжнародних регулярних пасажирських рейсів було призупинено. Внутрішнє авіасполучення в країні повністю відновлено з 25 травня.

Джерело: InterfaxРобіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *