Херсонщина запрошує на віртуальні тури до Музею природи

На Херсонщині створили онлайн-екскурсію Музеєм природи та запрошують віртуальних туристів, які наразі через пандемію перебувають вдома.

Про це повідомляє управління туризму та курорті Херсонської ОДА.

Фото: Херсонська ОДА

“Першу онлайн-екскурсію музеями Херсонщини створено за ініціативи управління туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації. Тепер у кожного з нас з’явилася реальна можливість заглибитися у музейний світ, не залишаючи власної оселі. Першим під приціл відеокамери потрапив Музей природи, що знаходиться в обласному центрі. Відчуйте себе туристами, залишаючись вдома!”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що науково-природничий відділ Херсонського обласного краєзнавчого музею славиться унікальною колекцією фауни і флори, створена вченим-ентомологом Й.К. Пачоським.

Фото: Херсонська ОДА

У музеї працюють декілька експозицій. Тут можна відвідати справжнє «Херсонське сафарі» й за короткий час побувати майже у кожному куточку нашої планети. Далекі гірські вершини та тропічні ліси відкриють небачений світ, де живуть екзотичні тварини.

Фото: Херсонська ОДА

Також, відвідувачам рекомендують подивитись на експозицію «Таємниці Світового океану». Центр виставки – скелет 30-метрового кита, який привезли як подарунок закладу випускники Херсонського морехідного училища.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.