Хорватія дозволила українцями без штрафів перевищувати термін перебування в країні

Хорватія не штрафуватиме українців, які перевищать дозволені терміни перебування в даній країні.

Про це зазначається у повідомленні посольства України у Хорватії в Facebook.

Зокрема, не будуть покарані іноземці, які через закриття кордонів, вимушені залишитись в Хорватії на більший термін, ніж передбачено законом.

“Згідно з офіційною інформацією Міністерства внутрішніх справ Республіки Хорватія, усі іноземні громадяни, які через обставини (закриття кордонів), пов’язані із протидією епідемії вірусу COVID-19, не можуть своєчасно залишити територію Хорватії і через це перевищать передбачені законом дозволені терміни перебування на її території, не підпадатимуть під санкції і штрафи, передбачені законом щодо іноземців“, – розповіли у посольстві.

Іноземці, які не мають можливості виїхати з території Хорватії, повинні зателефонувати у відділення поліції за місцем проживання для реєстрації відповідних даних, щоб уникнути проблем при майбутньому перетині кордону.

Цей режим буде застосовуватися для всіх іноземців, допоки не буде вироблено детальних механізмів подальшого регулювання режиму перебування окремих категорій іноземців, які зараз перебувають на території Республіки Хорватія“, – наголосили у посольстві.

Джерело: УНІАН


Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі, знижки до 50%
  • Booking.com — бронювання готелів, вілл та апартаментів
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, вілл та незвичного помешкання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа

Корисне в подорож