Хорватія планує до 1 липня послабити правила в’їзду для туристів

З червня в країні скасовують деякі карантинні обмеження. Ресторанам дозволять приймати гостей в приміщення, а після запровадження “паспортів вакцинації” в ЄС планують відкритись для туристів зі всіх країн.

Як розповів міністр МВС Давор Божинович, туристи зможуть приїхати до Хорватії до 1 липня, але їм потрібен буде сертифікат вакцинації або тестування, пише Euractiv.

Зазначається, що уряд Хорватії активно працює над скасуванням обмежень. В середині червні планують послабити ще деякі правила. З багатьма країнами ведуться двосторонні переговори, щоб зробити можливий приїзд для всіх мандрівників якнайшвидшим.

З червня в Хорватії також ослаблять обмеження щодо відвідування масових заходів. Відтепер можна збиратись до 100 осіб, а площа необхідна для однієї людини, складе чотири квадратних метри замість нинішніх семи.

Подорожувати до Хорватії з туристичною метою можна за наявності документального підтвердження про сплату в повному обсязі перебування в готелі, апартаментах, приватних будинках або підтвердження про власність житла. Для в’їзду потрібен ПЛР-тест, сертифікат вакцинації або довідка про одужання.


Путівник Хорватією

для фанатів Гри перестолів