Хорватія продовжила чинні умови в’їзду для іноземців до кінця літа

Уряд Хорватії продовжив чинні умови в’їзду для українців до 31 серпня 2020.

Про це повідомив посол України в Хорватії Василь Кирилич в Twitter.

До уваги громадян України! Хорватія продовжила до 31.08.20 чинні умови в‘їзду іноземців до країни. Українці й надалі в‘їжджатимуть до Хорватії відповідно до теперішніх умов“, – йдеться в повідомленні.

Право на в’їзд до Хорватії мають такі категорії громадян України:

  • працівники медичних закладів, медичні дослідники та співробітники, спеціалісти з догляду за особами похилого віку та особи, яким необхідна термінова медична допомога;
  • перевізники товарів та інші представники транспортних служб з урахуванням необхідності;
  • особи, які прямують транзитом;
  • особи, які їдуть з туристичною метою (за наявності підтвердження резервації готелю/апартаментів) або з інших робочих питань (лист-підтвердження від роботодавця), або які мають інший економічний інтерес (договір про співпрацю, запрошення на бізнес-конференцію);
  • особи, які їдуть з метою навчання, або мають інші невідкладні особисті обставини (хвороба, смерть родича).

Водночас, з 10.07.2020 року Хорватія ввела вимогу 14 денної обов’язкової самоізоляції для мандрівників з третіх країн. Особи, які в’їжджають до Республіки Хорватія з туристичною метою, можуть в’їхати до країни без обов’язкової 14-денної самоізоляції, за умови пред’явлення негативного результату ПЛР-тесту на SARS-CoV-2, який, тест, є не давніший, як 48 годин або з обов’язком 14-денної самоізоляції за відсутності ПЛР-тесту.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.