Хорватія заборонила в’їзд туристам з України

Нові обмеження діятимуть щонайменше два тижні.

Про це повідомило посольство України в Хорватії на сторінці в фейсбук.

Так, 30 листопада 2020-го року Штаб цивільного захисту Хорватії прийняв рішення тимчасово обмежити перетин кордону країни. Рішення набирає чинності 1 грудня та діє до 15 грудня 2020 року.

Водночас заборона не поширюється на українців, які мають дозвіл на проживання в країнах ЄС. Крім того, дозволено в’їжджати до Хорватії деяким категоріям громадян України:

1. Медичні працівники, дослідники у галузі охорони здоров’я, працівники по догляду за людьми похилого віку.
2. Прикордонники.
3. Працівники у транспортній галузі.
4. Дипломати, співробітники міжнародних організацій, військові, працівники поліції, працівники в гуманітарній сфері та особи цивільного захисту при виконанні своїх службових обов’язків.
5. Особи, які подорожують транзитом.
6. Особи, які подорожують з метою навчання.
7. Моряки.
8. Особи, які подорожують з невідкладних особистих чи сімейних причин, ділових причин чи мають інші економічні інтереси.

Громадянам України, які вказані у пунктах 1, 7 і 8, буде дозволено в’їзд у Хорватію за наявності негативного результату ПЛР-тесту, дійсного 48 годин.

Додаткова інформація щодо перетину хорватського кордону доступна на інформаційних сторінках:
https://mup.gov.hr/uzg-covid/286210
https://www.koronavirus.hr/…/preporuke-i-upute-za…/733

Нагадаємо, раніше уряд Хорватії дозволяв в’їжджати в країну українським мандрівникам з туристичною метою. Наразі дане право тимчасово скасували.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.