Хорватія змінила правила в’їзду до країни

Українцями заборонили в’їзд в Хорватію з туристичною метою.

Штаб цивільного захисту Хорватії оновив рішення про тимчасову заборону та обмеження перетину кордону, повідомляє посольств України в Хорватії. Рішення набирає чинності 14.01.2021 та діє до 31.01.2021.

Особи у тому числі та громадяни України, які прибувають до Хорватії з країн, де поширено новий штам коронавірусу, при в’їзді в Хорватію повинні пред’явити негативний результат ПЛР-тесту (дійсний 48 год.), а також їм буде призначена 14-денна самоізоляція.

Без негативного результату ПЛР-тесту до Хорватії можуть в’їжджати громадяни України у випадку невідкладних причин (похорон, лікування) або з метою здійснення волонтерської діяльності.

Громадяни України, мають право в’їжджати в Хорватію за виняткових підстав: медичні працівники, дослідники у галузі охорони здоров’я, працівники по догляду за людьми похилого віку, прикордонники, працівники у транспортній галузі, дипломати, військові, працівники поліції, працівники в гуманітарній сфері, особи, які подорожують з метою навчання, моряки. В’їзд з туристичною метою – заборонено.

Додаткова інформація щодо перетину хорватського кордону доступна на інформаційних сторінках:
https://mup.gov.hr/uzg-covid/286210
https://www.koronavirus.hr/…/preporuke-i-upute-za…/733


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.