Кілька порад та інтерактивна мапа для планування майбутніх подорожей

Альпініст та мандрівник Євгеній Лата виклав цікаву інтерактивну мапу для планування майбутніх подорожей по Україні. Крім цього, автор каналу @omriyana в Telegram, дав 3 нестандартні поради як можна підготуватись до мандрівок під час карантину.

Інтерактивна мапа за посиланням.

Персональний чек-ліст автора Омріяної, як боротися з пандемічною нудьгою:

Крок 1. Скигли.

Так, тобі не здалося – моя порада звучить саме так: потрібно нити максимально багато, бажано вголос.
У хід можуть йти аргументи від «після коронавируса ще ж і криза буде, як жити» і до «скупили весь туалетний папір з апельсиновим ароматом, а мені так рано вмирати».

Слушна думка – в постійнному ниттi довго жити не захочеш, максимум пару днів.
Потім це набридне і з’являться сили жити, творити, розвиватися.

Крок 2. Почни готуватися.

Я зараз не про скупку гречки і того самого туалетного паперу говорю, а про більш масштабні речі.
Карантин – жорстка міра, але тимчасова. Тому подбай про те, яким ти вийдеш зі свого ув’язнення – переконайся, що твоя фізична форма потім дозволить тобі подорожувати теренема Омріяної.

Ми, наприклад, замість звичного залу займаємося вдома – присідання з пляшками води, відтискання від підлоги, бурпі за кожен не український матюк (або зайве печиво, тут вже хто чим більше грішить). Загалом, прояви фантазію і використовуй кожен важкий предмет на благо своїх м’язів.

Крок все той же 2, але тепер не про м’язи.
Давай про те, що ти (швидше за все) не любиш робити зі шкільної лави – використовуй цей момент, щоб навчитися новому. Під час карантину багато курсів стали загальнодоступними (Udemy, Coursera, Konevy, наприклад) – використовуй цей момент, щоб бляха вчитися, а не серіальчіки ганяти. Так і переживань з приводу роботи стане менше – ти ж розумієш, що робиш в цій ситуації все, що можеш.

Крок 3. Знайди натхнення.

Наміть собі план майбутніх поїздок по території нашої Омріяной – зараз почнеться самий сезон подорожей і ночівель під зоряним небом, ти пам’ятаєш? Відзначай на карті нові місця, більше досліджуй нашу Омріяну та закупи вже зараз засоби проти комарів та кліщів (бо зараз дешевше). Кожного дня роби маленький крок назустріч подорожей, не виходячи з дома.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримуйте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.