Коли українці зможуть їхати до Греції: нові деталі

Цілком можливо, що дату відкриття для іноземних туристів з 1 червня перенесуть на більш ранній термін. Греція включила Україну до списку пріоритетних держав.

Про це повідомляє rbc з посиланням на грецького міністра туризму Харіса Теохаріса. Греція включила Україну в список з десяти країн, з якими обговорюється сертифікат вакцинації, що дозволить туристам подорожувати без проходження карантину.

Використання цифрового сертифікату вакцинації на двосторонньому рівні стане одним з основних інструментів, за допомогою якого ми зможемо відкрити туристичний потік в різні країни“, – розповідає про швидке нововведення міністр.

За словами міністра, альтернативою “ковідним паспортам” може бути в’їзд до Греції з довідками про негативний результат ПЛР-тестів без необхідності карантину.

Фахівці в туристичному бізнесі, що працюють з напрямками Греції, допускають швидке відкриття кордонів для українців. Зокрема, авіакомпанія Ellinair вже з квітня 2021 року отримала дозвіл на виконання польотів з 5 міст України. Багато туроператорів вже активно пропонують тури раннього бронювання в Грецію.

Нагадаємо, Греція планує влітку відкритись на іноземних туристів.

Острови Греції, на яких варто побувати


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.