Комерційні рейси у Стамбулі будуть здійснюватись з нового аеропорту

До уваги усім, хто планує подорожі у Стамбул! Міжнародний аеропорт ім. Ататюрка припиняє обслуговування пасажирів та розпочинає поступовий трансфер пасажирських авіарейсів до нового аеропорту Стамбула.

Про це повідомляє Генеральне консульство України у Стамбулі.

“Інформуємо, що міжнародний аеропорт ім. Ататюрка (Istanbul Ataturk Airport – IST) у м.Стамбул (код IATA “IST”) з 03:00 години 5 квітня 2019 року розпочинає поступовий трансфер усіх комерційних пасажирських авіарейсів до нового аеропорту Стамбула (код IATA “ISL”) та повністю припинить свою діяльність о 02:00 годині 6 квітня 2019 року.” – йдеться у повідомленні. 

Планується, що перенесення всіх комерційних авіарейсів до нового аеропорту триватиме до 24:00 години 7 квітня 2019 року.

Також, Генконсульство рекомендує, з метою уникнення можливих ускладнень у період з 03:00 години 5 квітня до 24:00 години 7 квітня 2019 року, всім подорожуючим перевіряти інформацію на веб-сайтах відповідних авіаліній, задля отримання актуальної інформації про виконання/скасування/перенесення рейсу, а також уточнення аеропорту прибуття у м. Стамбул.

Від 6 квітня аеропорт Ататюрка буде обслуговувати тільки вантажні рейси, а також VIP-рейси з пасажирами.

У новому аеропорту Стамбула будуть обслуговуватися рейси Turkish Airlines з Києва, Львова, Одеси, Херсона, Запоріжжя і Харкова, а також рейси Atlasjet Ukraine, МАУ і Onur Air з Одеси та рейси МАУ з Києва.


Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі
  • Booking.com
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, за посиланням на вас чекає бонус $39 на перше бронювання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Tickets.ua —  пошук авіаквитків, жд та автобусів

Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа