Конкурс: Ветер дует та Алло дарують призи для подорожей

Разом з Алло розігруємо подарунки для вас.

🥇місце — Велосипед Rover Navigator

🥈 місце — Рюкзак Mark Ryden Max

🥉 місце — Фітнес-браслет Mi Band 4

Цікаво? Умови дуже прості: 👇

1.Бути підписаним  канали на @allonews та @veter_doit

2.Надіслати це повідомлення 3 друзям. Більше друзів  — більше шансів!

3. Натиснути кнопку «Беру участь!» під публікацією

До конкурсу

І це все! Залишається чекати  30 червня 19:00 — саме в цей час ми випадковим чином оберемо 3х щасливчиків, що отримають призи!

Детальні умови конкурсу:

1. Сторінка учасника розіграшу повинна бути реальною, заповненою та відкритою на час визначення переможця для перевірки дотримання правил конкурсу. У конкурсі НЕ можуть брати участь співробітники і представники Організаторів і будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Акції, близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи.

2. Право на отримання призу (в разі виграшу) мають повнолітні учасники і неповнолітні за умови письмової згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальників. В акції можуть брати участь учасники, які проживають на території України і згодні з умовами даної акції.

3. Порядок визначення переможця акції. Серед усіх учасників, які виконали умови даної акції передбачені пунктом 1 цих Правил (станом на 29.06.2019 р. включно), 30.06.2019 переможця буде визначено за допомогою сервісу Random.org. Результати акції будуть оголошені в telegram каналі  @veter_doit . Переможцю буде додатково направлено повідомлення на його сторінку в соціальній мережі. Результат розіграшу є остаточним і не підлягає переграванню, в тому числі в разі втрати переможцем свого права на отримання призу.

4. За результатами розіграшу переможець отримує “приз”. Під «призом» в рамках даної акції розуміється можливість придбати товар Велосипед Rover Navigator, Рюкзак Mark Ryden Max, Фітнес-браслет Mi Band 4 за ціною 1 (одна) гривня. Кількість призів: 2 шт. Якщо на момент розіграшу подарунок буде відсутній на складі, то приз може бути замінений на рівноцінний з представленої товарної категорії на розсуд Організатора.

5. Порядок отримання призу. Приз може бути відправлений до найближчого до переможця відділення «Нової Пошти», на розсуд переможця. Відправлення буде здійснено за рахунок одержувача. У разі перемоги неповнолітнього, для отримання призу необхідно представити письмову згоду батьків на участь в даній акції, а також згоду на отримання призу акції (дані документи відправляються переможцем у відсканованому вигляді в відповідь на повідомлення від організатора про виграш). Важливо пам’ятати, що відправка призу буде здійснена на зазначені переможцем дані (ПІБ, мобільний телефон, адреса). Для отримання призу переможець повинен пред’явити документ, що підтверджує його особу.

6. Зручний варіант отримання призу переможець зможе вказати, відповівши на отримане від організаторів повідомлення на його сторінку в соціальній мережі. Якщо переможець не відреагує на отримане повідомлення протягом п’яти календарних днів і/або не надасть дозвіл батьків (усиновлювачів) в той же термін порядку, передбаченому пунктом 3 цих правил, останній втрачає своє право на отримання призу.

7. Організатор акції не несе відповідальність за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до блокування сайту, за допомогою якого можлива реєстрація для участі в даному розіграші.

8. Організатор розіграшів не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі і вплинули на хід проведення розіграшу.

9. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшів офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов’язковим для всіх учасників розіграшів і не підлягає оскарженню.