Країни ЄС узгодили правила для безпечної відпустки влітку

В Європейському Союзі погодили низку правил, які повинні забезпечити умови для проведення літньої відпустки в Європі.

Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на Ekathimerini

Домовленості були прийняти після відеоконференції між міністрами закордонних справ 11 європейських країн: Греція, Кіпр, Німеччина, Іспанія, Італія, Австрія, Хорватія, Португалія, Мальта, Словенія та Болгарія.

У спільній заяві міністри зазначили, що вони домовилися про чотири керівні принципи. Саме поетапні кроки, узгоджені між державами ЄС, є найкращим способом поступової нормалізації транскордонних поїздок. При цьому ключовим пріоритетом є відновлення поїздок, яке б не призвело до неконтрольованого зростання інфекцій. 

Ми закликаємо туристичні компанії і пов’язані з ними приватні суб’єкти використовувати найближчі тижні для прийняття належних запобіжних заходів для захисту мандрівників після відновлення свободи пересування і подорожей. Ми вважаємо, що це важливий елемент для відновлення довіри громадськості до безпеки подорожей“, – йдеться в заяві.

Інші два принципи – забезпечити громадян, які вільно подорожують Європою, безпечно повернутися додому, а також що поступове відновлення закордонних поїздок відбудеться за умови позитивних тенденцій у епідеміологічних ситуаціях в країнах походження і призначення.

Угода заснована на керівних принципах, виданих минулого тижня Європейською комісією, і має на меті координацію держав при відкритті кордонів для туристів.

Нагадаємо, також зараз в ЄС обговорюють питання відкриття кордонів. Крім того, в Європі розробляють “covid-паспорт” для туристичного сектору.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: