Круїзні компанії заборонили бронювання для росіян та білорусів

Найбільші у світі круїзні компанії Carnival Cruise Line, Princess Cruises і Costa Cruises призупинили продаж квитків для туристів з росії та Білорусі.

Про це пише УНІАН з посиланням на Асоціацію туроператорів росії(АТОР).

Зокрема, круїзні компанії групи Carnival Corporation призупинили продажі та нові бронювання для російського ринку. Агенти-партнери Costa Cruises отримали від оператора повідомлення, що більше не прийматимуть заявки на круїзи від громадян, які проживають в росії, Білорусі або на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей України.

Крім того, раніше аналогічні кроки зробили Carnival Cruise Line, Princess Cruises, Cunard Line, Holland America Line Cruises, Regent Seven Seas Cruises і Seabourn Cruise Line.

Водночас в компанії Costa Cruises пояснили, що громадяни росії зможуть відправитись в круїз, якщо вони проживають за межами РФ, використовують для оплати банківський рахунок іншої країни та забронюють поїздку в іноземному турагенстві. Наявні бронювання не будуть анульовані, проте в компанії враховуватимуть “особливості санкційного режиму”.

Нагадаємо, російських туристів можуть виселити з готелів Туреччини. Туроператор TUI, посилаючись на санкції проти росії, попросила готелі, з якими вона співпрацює, скасувати бронювання російських туроператорів.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.

Теги: