Куба змінила умови в’їзду для іноземних туристів

Влада острова ввела нові обмеження через велику кількість захворілих на коронавірус минулого тижня.

Аеропорти Куби все ще залишаються відкритими для іноземних туристів. Проте всім іноземцям потрібно зробити обов’язковий негативний результат ПЛР-тесту за 72 години до прибуття. По прильоту на острів потрібно буде зробити ще один тест та перебувати на карантині наступні 7 днів з подальшою здачею повторного ПЛР тесту.

В країні відновлено низку карантинних заходів. Гавана повернулась до 1 фази карантинних обмежень. Призупинено роботу кінотеатрів, театрів, барів, заборонено проведення будь-яких розважальних заходів. Усі державні організації, магазини, лікарні переходять на карантинний режим роботи. Між 21:00 та 5:00 забороняється пересування громадського та приватного транспорту, також частково обмежується пересування між провінціями.

Аеропорти країни залишаються відкритими, однак, скорочується кількість рейсів з США, Домініканської Республіки та Мексики. Перевірити актуальну інформацію про карантинні обмеження можна на спеціальній карті МЗС України.

Куба з 1 листопада повністю відкрилась для іноземних туристів, в’їзд українцям також дозволений. Водночас з 1 грудня в країні ввели додатковий збір у розмірі $30 на медичні витрати. Крім того, на Кубі вирішили встановити однаковий курс валют як для місцевих, так і для іноземних мандрівників.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.