Львів потрапив у випуски тревел-шоу з Естонії та США

Цього року Львів потрапив у тревел-шоу на телебаченні Естонії (Travel with me), США (Raw Travel) та у статті нідерландського журналу Wandelmagazine.

Як повідомляє пресслужба Львівської міської ради, це стало результатом того, що торік управління туризму міськради у партнерстві з місцевим бізнесом та управлінням туризму і курортів області приймало низку престурів.

Зокрема, Львів став “героєм” естонської національної програми про подорожі Travel with me, яка за десять років розповіла про більш ніж 250 міст світу. Випуск вийшов на екрани у березні 2020 року.

Крім цього, два епізоди зі Львовом під назвою Lovely Lviv вийдуть 11 та 12 квітня на американському тревел-шоу Raw Travel. Очікується, що аудиторія переглядів становитиме більше шести мільйонів людей у США. Знімальна група програми відвідала місто з іншими журналістами із США та Канади в рамках прес-туру у листопаді 2019 року. Журналісти були на Меморіалі Небесної сотні, у Львівській національній опері, Львівському історичному музеї, Музейно-культурному комплексі пивної історії «Львіварня», у місцевих ресторанах та спілкувались з найвідомішим хіпі Львова Аліком Олісевичем.

Також, на початку липня, у Львові та області побували журналісти з популярного у Нідерландах журналу про подорожі Wandelmagazine. У Львові для своєї статті вони хотіли дослідити такі об’єкти як Цитадель, Територія терору та Личаківський цвинтар.


Робіть покупки онлайн із кеш-беком до 50 %!

Щоби купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь у кеш-бек системі та отримуйте до 50 % з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: