Латвія посилила умови в’їзду для українців

Подорожувати до Латвії з метою туризму можна тільки повністю вакцинованим мандрівникам.

Про це повідомляє Посольство України в Латвії.

З 18 вересня Латвія внесла Україну до списку країн, які несуть серйозний ризик для здоров’я населення. Показник захворюваності в Україні перевищує 75 на 100 тис. населення за останні два тижні.

Відтепер без поважної причини їхати до Латвії зможуть українці, які отримали сертифікати вакцинації у мобільному додатку “Дія”. QR-кодом для їх перевірки є сумісними з чинною системою визнання сертифікатів про вакцинацію у Латвійській Республіці. Щепленим туристам не потрібно проходити додаткове тестування чи 10-денну самоізоляцію.

У випадку відсутності відповідних сертифікатів в’їзд дозволено: водії та члени екіпажів, члени сімей громадян ЄС, дипломати, посадовці, спортсмени, студенти, особи, мета яких – гуманітарні обставини. Для таких громадян України є обов’язковими вимоги тестування до та після прибуття до Латвії та проходження 10-денної самоізоляції.

Перед прибуттям до Латвії необхідною вимогою є заповнення анкети на сайті covidpass.lv, не раніше, ніж за два дні до приїзду.

Нагадаємо, Латвія в кінці липня відкрилась для всіх мандрівників з України. Щеплені туристи були звільнені від карантину та тестування, а невакцинованим потрібен був негативний ПЛР-тест та десятиденна самоізоляція.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.

Відкриті країни, куди можна поїхати влітку 2021

Найцікавіші напрямки