Лайфхак: як подорожувати з рюкзаком зимою

Бекпекінг – філософія подорожей без зайвого багажу з одним рюкзаком. В той час, коли лоукостери закручують гайки на перевезення ручної поклажі, подорож з рюкзаком дозволяє суттєво економити на перельоті. Але як бути зимою, коли необхідно взяти багато об’ємних речей? Ділимося перевіреними лайфхаками:

1.Багатошаровість. Беремо не тільки ті речі, які комбінуються між собою, а і які можна шарами надягати, щоб утеплитися або навпаки. Унісекс класика: футболка + сорочка + світшот.

2. Термобілизна. В подорожах термобілизна може стати в пригоді: займає менше місця і добре зігріває. Для прогулянок по місту краще обирати білизну з вмістом бавовни.

3. Компактна куртка-пуховик або жилетка. Ще одна дуже практична річ, яка згортається в невеликий мішечок. Такий пуховик можна носити як окрему курточку або надягнути під верхній одяг. Місця в багажі займає мало, зате здатна суттєво додати тепла.

4. Вакуумні мішки. Ні, надягати їх на себе не потрібно, а ось зменшити обсяг речей в багажі з їх допомогою рекомендуємо. Якщо під рукою немає пилососа, щоб видалити зайве повітря – просто беремо і притискаємо пакет з речами.

5. Все саме об’ємне надягаємо на себе. Куртки, худі, светри та шарфи беремо в салон літака. Окрім зменшення обсягу ручної поклажі, теплі речі стануть в пригоді, адже в літаках працює кондиціонер.

6. Речі можна докупити на місці. Якщо ви подорожуєте до міст Європи, то майже будь-де знайдуться мас-маркети з недорогим одягом. За € 10-20 можна придбати светр або худі, якщо відчуєте, що ваших речей не вистачає.

7. Скручуйте речі. Щоб одежа займала менше місця в рюкзаку, рекомендуємо скручувати її на кшталт шаурми. Так вони займатимуть менше місця в рюкзаку.