Leo Express дозволили запустити поїзди до кордону з Україною

Чеський перевізник Leo Express отримав дозвіл на запуск поїздів з Праги до Кракова, Перемишля та до кордону з Україною. З 11 грудня залізничний оператор має право на обслуговування маршруту з Праги до Медики, однак, це не означає, що компанія вже готова до виконання даних рейсів.

Про це повідомляє ЦТС з посиланням на Rynek kolejowy .

Відомо, що дозвіл від UTK (Urząd Transportu Kolejowego), передбачає можливість здійснення чотирьох рейсів щодня протягом п’яти років — до 10 грудня 2024. Маршрут включатиме Прагу — територію Польщі — Медику. В Польщі перевізник зможе зупинятись у 17 пунктах, таких як — Катовіце, Краків, Тарнув, Жешув, Перемишль та інші.

Водночас уточнюється, що з грудня 2019 поїзда Leo Express поки що не будуть здійснювати рух по цьому маршруту, коли це станеться — невідомо.

Окрім цього, в Leo Express заявляють, що в пріоритеті продовження маршруту на територію України до прикордонної станції Мостиська. Але для цього оператору потрібно вирішити усі питання з українською стороною. Додамо, що колія євростандарту 1435 мм проходить у Львівській області до станції Мостиська-1.

Нагадаємо, що інший чеський перевізник RegioJet має намір у червні 2020 року запустити прямий нічний поїзд, що курсуватиме за маршрутом Прага-Мостиська.

Як дешево подорожувати Європою потягами та автобусами


Leo Express дозволили запустити поїзди до кордону з Україною

Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі, знижки до 50%
  • Booking.com — бронювання готелів, вілл та апартаментів
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, вілл та незвичного помешкання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа

Корисне в подорож