Lufthansa Group перейде на платне харчування на рейсах середньої дальності

Авіакомпанії Austrian Airlines, Swiss та Lufthansa планують наступної весни відмовитись від безкоштовних снеків та напоїв на рейсах протяжністю до 3 годин.

У пресслужбі Austrian Airlines avianews.com уточнили, що в економкласі авіакомпанії за плату надаватиметься навіть вода, за винятком ситуацій, коли пасажиру стане зле, або рейс буде затриманий на тривалий час. На рейсах Lufthansa і Swiss пасажири отримуватимуть безкоштовно тільки пляшку води.

«Нинішня пропозиція снеків в економ-класі не завжди відповідало очікуванням клієнтів. З новим платним меню наші пасажири зможуть самостійно вирішувати, що вони хочуть їсти і пити під час подорожі», – прокоментувала новації член виконавчої ради Lufthansa Христина Ферстер.

Всі три компанії, до введення карантинних обмежень, пропонували на борту безкоштовні снеки, чай, воду, каву, газовані напої і навіть алкоголь.

Наразі, авіакомпанії не назвали точні терміни переходу на платне меню. Однак, вже оголосили, що першим нову концепцію почне використовувати Austrian, потім Swiss і тільки потім – Lufthansa.

До речі, раніше авіакомпанії Lufthansa Group дозволили безкоштовно вносити зміни у квитках до кінця року.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.