Lufthansa вводить обов’язкове тестування на Covid-19 на двох напрямках

Пасажир не зможе сісти на літак без негативного результату.

Як пише ЦТС, з 12 листопада авіакомпанія Lufthansa пропонуватиме безкоштовні експрес-тести на антитіла до Covid-19. На початок планують тестувати пасажирів рейсів між Мюнхеном і Гамбургом у співпраці з обома аеропортами, а також з медичними компаніями Centogene і MVZ Martinsried.

Пасажири отримають результати протягом 30-60 хвилин після здачі тесту. Посадковий талон активується, якщо пасажир отримає негативний результат.

Ті клієнти, які не захочуть проходити тестування, отримають квитки на інші рейси без додаткової оплати. В якості альтернативи, пасажири можуть пред’явити негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус, який здали протягом 48 годин до вильоту.

В авіакомпанії сподіваються, що відпрацювання подібної схеми може стати ключем до відновлення міжнародних авіаперевезень.

До речі, авіакомпанія Austrian Airlines з 23 жовтня пропонує безкоштовне тестування на коронавірус для пасажирів, що вилітають з аеропорту Відня Швехат.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.