Lufthansa змінила графік деяких нічних вильотів до Києва

Найбільша німецька авіакомпанія почала переносити нічні рейси до Києва через побоювання нападу Росії.

Про це пише “Європейська правда”.

Зокрема, Lufthansa вирішила перенести виліт рейсу з Мюнхена в суботу 22 січня о 22:00. Час вильоту змістили на 06:00 наступного дня. Причиною такого рішення в компанії пояснили “політичною ситуацією”, через яку екіпаж Lufthansa не може залишитись в Україні на ніч.

Як розповіла екснардеп Вікторія Войціцька, авіакомпанія відмовилась компенсувати будь-які витрати через “політичну нестабільність”, хоча пасажири змушені були чекати на літак понад 8 годин.

Крім того, наступного дня, Lufthansa перенесла ще два рейси з Франкфурта в Київ, які були заплановані на 22 та 23 січня о 17:10.

Як повідомляє Avianews, інші авіакомпанії – SWISS, Austrian Airlines та KLM також відмовились від нічної стоянки в Києві на тлі повідомлень про можливий напад Росії на Україну.

На такий крок авіакомпанії йдуть через систему оцінки ризиків. Якщо вона показує можливість несприятливих подій в регіоні, компаніям дешевше відмовитись або перенести рейс. Це пов’язано з тим, що ціна життів пасажирів та техніки перевищує десятки мільйонів доларів, які доведеться компенсувати авіакомпанії та її страховику.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.

Як отримати компенсацію за затриманий або скасований рейс

Від €200 до €750