Мадагаскар частково відкривається для іноземних туристів

Острів Мадагаскар, що в Індійському океані, частково відкривається для іноземних мандрівників з 1 жовтня 2020. Вперше за останні шість місяців.

На початок мандрівники зможуть відвідати лише сусідній острів Нусі-Бе, що знаходиться за 30 км від узбережжя Мадагаскару.

Подорож на сам острів Мадагаскар поки що заборонена, хоча деякі регіональні аеропорти відкриються з 29 жовтня. Туристичні об’єкти, музеї та національні парки відкрили для відвідувачів ще на початку вересня.

Крім того, для в’їзду в країну потрібно буде пред’явити негативний ПЛР-тест на коронавірус, зроблений не пізніше як за 72 годин до перетину кордону, заповнити форму здоров’я та пройти температурний скринінг після прибуття.

Також мандрівники повинні мати квиток на зворотний рейс, підписати “лист зобов’язання”, в якому пообіцяти дотримуватись заходів охорони здоров’я в країні COVID-19 та мати місцеву телефонну картку.

Джерело: Lonely Planet


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.