Мальдіви визнано найбезпечнішою країною для подорожей

Всесвітня рада з подорожей і туризму (WTTC) обрала Мальдіви, як найбільш безпечною країною для подорожей під час пандемії коронавірусу.

Організація визнала зусилля Мальдівських островів по запобіганню розповсюдження коронавірусу ефективними і відповідними глобальним протоколам WTTC.

Крім того, Мальдіви отримали марку безпечних подорожей – Safe Travel Stamps, яку схвалили Світова туристична організація та понад 200 туристичних компаній. Метою якої є надати впевненість мандрівникам та відновити довіру споживачів до подорожей та туризму.

Таким чином, дана ініціатива є сигналом, що країна дає гарантію “безпечного відпочинку”. Це перша в світі марка безпеки та гігієни в туризмі, покликана подолати Covid-19 та подібні епідемії.

Влада острова повідомляє, що в країні кількість нових випадків зараження COVID-19 поступово знижується. Мальдіви готові приймати і українських туристів. Обов’язкова умова – наявність негативного ПЛР-тесту на коронавірус. Його треба зробити не пізніше ніж за 72 години до в’їзду на Мальдіви.

Джерело: ТСН


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.