Мальдіви змінили умови тестування на коронавірус для туристів

З 10 вересня на Мальдівах змінили правила в’їзду для іноземців. Відтепер тести на коронавірус потрібно надати заздалегідь перед поїздкою.

«У четвер вступили в силу нові правила, які зобов’язують усіх іноземних громадян завантажувати негативні результати ПЛР-тестів на COVID-19 на імміграційний портал Imuga  безпосередньо перед поїздкою. Тестування повинне бути проведено не пізніше, ніж за 72 години до планованого подорожі », – пишуть на порталі.

Довідка повинна містити назву та адресу лабораторії, дату проведення тесту, ім’я та підпис відповідальної особи. Для поїздки обов’язково перевести її на англійську мову.

Нагадаємо, Мальдіви відкрили кордони для іноземців з 15 липня 2020. Проте вже з початку вересня країна ввела обов’язкове тестування на Covid-19 для туристів.

На даний час, туристи можуть перебувати лише на одному курорті, без можливості його зміни на інший. Місцеві органи охорони здоров’я Мальдів залишають за собою право проводити вибіркове тестування іноземців, яке здійснюватиметься за рахунок держави.

МОЗ України внесло Мальдіви до “червоної зони”, тому після повернення з даної країни потрібно пройти самоізоляцію або здати тест на коронавірус.

Джерело: 34Travel


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.