МАУ і airBaltic пропонують клієнтам ваучери з бонусами в обмін на квитки на скасовані рейси

Авіакомпанії МАУ і airBaltic запропонували своїм клієнтам, чиї рейси були скасовані, ваучери з додатковими бонусами в обмін на квитки.

Як повідомляє Avianews, таким чином компанії хочуть, щоб клієнти не подавали заявки на повне повернення коштів. Така ініціатива дозволить авіакомпаніям зберегти фінанси за оплачені квитки на власних рахунках.

Так, латвійська авіакомпанія airBaltic пропонує ваучери з бонусом для скасованих рейсів, які повинні були виконуватися до 14 квітня. Номінал ваучера буде включати повну вартість авіаквитка і €20 зверху за переліт в одну сторону.

В МАУ замість повернення за скасовані рейси пропонує іменний ваучер, номінал якого становить 125% від суми сплаченого квитка або його невикористаної частини. Активувати його необхідно протягом року після випуску для оформлення нових квитків на власні рейси авіакомпанії.

Однак надання ваучера не повинно бути єдиною опцією, випливає з роз’яснення Єврокомісії. Пасажири також мають право на повне повернення квитків в грошовій формі без штрафів або безкоштовне переоформлення дати вильоту.

Як отримати компенсацію за затриманий або скасований рейс

Від €200 до €750

Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі, знижки до 50%
  • Booking.com — бронювання готелів, вілл та апартаментів
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, вілл та незвичного помешкання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа

Корисне в подорож

Теги: