МАУ оптимізує програму польотів та змінить розклад на зимовий період

Авіакомпанія МАУ оптимізує систему хаба в аеропорті Бориспіль з врахуванням попиту, транзитних потоків та необхідності обльоту території Росії.

Новий розклад розпочне діяти з 16 листопада 2019 року на весь сезон зимової навігації 2019/2020. Зміни обумовлені необхідністю оптимізації витрат компанії та повернення її до зони беззбитковості.

Так, згідно нового розкладу, регулярні рейси МАУ до Західної Європи будуть здійснюватись в денний час з вильотом з Києва у проміжку 9:30 – 10:30 і прильотом 17:30 – 18:30 за місцевим часом. Частота польотів у Брюссель, Копенгаген, Стокгольм, Краків, Мадрид зросте до щоденної. Двічі на день виконуватимуться рейси з Києва у Лондон та Вільнюс.

Власні регулярні рейси МАУ до Каїра, Дубаї, Анкари, Ізміра, Єревана, Баку і Тегерана виконуватимуться в нічний час з вильотом з Києва у проміжку 20:00 – 21:00 і прильотом до Києва у проміжку 7:30 – 8:45 за місцевим часом. Польоти до Тель-Авіва, Стамбула та Тбілісі будуть виконуватися по кілька разів на день.

Також, авіакомпанія МАУ продовжуватиме забезпечувати повітряне сполучення між містами України з’єднуючи столицю з Одесою, Харковом і Львовом двома рейсами на день, а з Дніпром, Херсоном, Чернівцями, Запоріжжям та Івано-Франківськом – щодня.

У період зимової навігації кількість рейсів МАУ між Києвом і Торонто зросте з двох до трьох на тиждень. Також, з 16 листопада відбудуться зміни в розкладі рейсів до Нью-Йорка – виліт з Києва переноситься на 11:30, приліт до Києва – на 16:20 відповідно. Рейси до США і Канади виконуватимуться на літаках Boeing-777.

Кількість щотижневих рейсів між Києвом і Делі збільшиться до п’яти в сезоні Зима 2019/2020, а потім і до семи в сезоні Літо 2020. На цьому маршруті МАУ експлуатуватиме літаки Boeing-767.

Водночас, у зв’язку з негативною рентабельністю МАУ припинить виконання рейсів до Аммана, Мінська і Риги.

Повітряне сполучення між Києвом і Пекіном буде призупинено, а частотність польотів за маршрутом Київ – Бангкок – Київ знижено до 3 щотижневих рейсів.

У зв’язку зі змінами плану польотів далекомагістральних рейсів, виконання дублюючих нічних рейсів і дублюючих денних рейсів МАУ на східних напрямках буде скорочене. Авіакомпанія запропонує пасажирам зміну маршруту перевезення за наявності такої можливості або повернення вартості квитка, якщо зміна маршруту є неможливою або пасажир відмовляється від запропонованого альтернативного рейсу.

Для якісної і оперативної обробки заявок компанією, пасажирові необхідно звернутися за допомогою одразу, як він дізнається про зміни у виконанні його рейсу. Повернення коштів за невикористаний квиток (його частину) здійснюється за місцем придбання і в валюті оплати.

Джерело


Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі
  • Booking.com
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, за посиланням на вас чекає бонус $39 на перше бронювання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Tickets.ua —  пошук авіаквитків, жд та автобусів
  • Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа
Теги: