МАУ пояснює збільшення цін на авіаквитки для найближчих рейсів

У зв’язку з отриманням великої кількості запитів щодо рівня цін на авіаквитки 15-16 березня, компанія МАУ обгрунтувала різке збільшення вартості перельотів.

Вартість квитків

Як пояснили в компанії, сучасні авіаперевізники розраховують вартість авіаперельоту по одному алгоритму. Ціну формує спеціальна система розрахунку – Revenue Management System, що виключає ймовірність формування вартості авіаквитків в ручному режимі.

Ця система автоматично визначає вартість на тому чи іншому маршруті відповідно до цілого ряду показників. Таких, як інтенсивність продажів, попит на період часу та інші. Цифрові алгоритми аналізують обсяг запитів на покупку авіаквитків і перераховують їх вартість відповідно до кількості користувачів, які одночасно заходять в глобальну систему бронювання для замовлення квитка і створення бронювання.

Збільшення запитів на оформлення квитка система розцінює як підвищення попиту з відповідним коригуванням вартості.

Зростання цін

МАУ відзначає, що головний союзник зростання цін на авіаквитки – це паніка.

Не МАУ приймала рішення про обмеження пасажирського сполучення. Головне завдання авіакомпанії – піднімати літаки в небо і доставляти людей в усі точки світу. Авіакомпанія ніколи добровільно не припинила б це робити.” – розповіли в компанії.

Авіакомпанія МАУ відійшла від ручного режиму формування вартості перельотів багато років назад і не має наміру повертатися до кам’яного віку.

Авіакомпанія буде робити все можливе і залежне від неї для того, щоб після закінчення терміну дії карантину ситуація нормалізувалася.

Також, 16 березня авіакомпанія виконає 5 додаткових рейсів між Києвом і Амстердамом (PS103/104), Лондоном (PS113/114), Парижем (PS129/130), Мадридом (PS945/946) і Барселоною (PS 993/994).

Будь ласка, зверніть увагу, що на борт допускатимуться лише ті категорії пасажирів, яким станом на 00 годин 00 хвилин 16 квітня буде дозволений в’їзд на територію України. Докладна інформація у роз’ясненні МЗС України

Джерело: Крылья

МАУ: все, що вам потрібно знати про авіакомпанію

Бронювання, багажні правила, додаткові послуги

Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі, знижки до 50%
  • Booking.com — бронювання готелів, вілл та апартаментів
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, вілл та незвичного помешкання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа

Корисне в подорож

Теги: