МАУ тимчасово скасовує рейси в Єреван

Через загострення конфлікту між Вірменією та Азербайджаном авіакомпанія МАУ прийняла рішення тимчасово скасувати рейси до Єревана.

Як зазначають в МАУ, необхідність прийняття даного рішення обумовлена, у тому числі, введенням воєнного стану та мобілізації у Вірменії.

«Ми в компанії оцінили усі можливі ризики і вирішили – виконання рейсу до Єревана є неможливим до роз’яснень щодо наших подальших дій з боку авіаційної влади України та офіційної позиції Баку та Єревана щодо забезпечення безпеки авіаційного простору у небі над Азербайджаном та Вірменією», – відзначив керівник авіакомпанії Євгеній Дихне.

Найближчий рейс МАУ до Єревана мав відбутися за розкладом 28 вересня о 17:00 UTC. Проте, авіакомпанія прийняла рішення скасувати його.

В компанії обіцяють, забезпечити необхідну комунікацію з пасажирам даного рейсу та надати їм усю необхідну підтримку, яку передбачає дана ситуація.

Крім того, МАУ звернулася за наданням інформації в Державну авіаційну службу України. Подальші рейси до Єревану і Баку планується виконувати за розкладом з урахуванням отриманої інформації від авіаційних властей.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.