МАУ відкриє сезонні рейси Херсон-Бургас

З 9 серпня авіакомпанія МАУ відкриє регулярні сезонні рейси з Херсону в Бургас.

Про це повідомляє пресслужба МАУ.

Можливість зручного перельоту до перлини Болгарії передбачена як для жителів Херсона, так і для столичних жителів. Мешканці Києва також можуть швидко та комфортно дістатися до Бургаса, скориставшись щотижневими недільними рейсами МАУ Київ-Херсон. Вечірні рейси прибувають до Херсону о 21:10, що передбачає можливість зручної стиковки з рейсом до Бургаса.”, – йдеться в повідомленні.

Пасажири МАУ отримують можливість дістатись до міста Болгарії не тільки в рамках чартерної програми авіакомпанії (яка стартувала в період з 21.07.2020 по 25.09.2020 – щовівторка та щоп’ятниці, о 8:10 та о 6:40), а й на вихідних з можливістю розпочати відпустку на теренах Херсонщини.

Нагадуємо, що авіакомпанія МАУ здійснює рейси до Херсона кожної середи, п’ятниці та неділі, що надає авіамандрівникам більш широкі можливості при плануванні відпустки у болгарському напрямку.

Херсон-Бургас-Херсон (09.08.2020 – 17.08.2020) – €165

Замовляти квитки потрібно на сайті МАУ.

Нагадаємо, українцям доведеться здавати тест на коронавірус під час поїздок до Болгарії.

МАУ: все, що вам потрібно знати про авіакомпанію

Бронювання, багажні правила, додаткові послуги

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.