МАУ: за зміну місця під час онлайн-реєстрації доведеться доплатити

Авіакомпанія Міжнародні Авіалінії України повідомила, що з 26 березня за зміну місця у салоні літака під час онлайн-реєстрації в економ-класі доведеться доплачувати.

Розмір збору буде залежати від напрямку і розташування крісла в салоні літака. Наприклад, для внутрішніх рейсів він становитиме від €3 до €11 , для міжнародних середньомагістральних – від €4 до €15, для далекомагістральних – від €9 до €40. Якщо одне бронювання включає одразу кількох пасажирів, система посадить їх поруч, повідомли у компанії.

Також в авіакомпанії розглядають можливість збільшення періоду онлайн-реєстрації для пасажирів економічного класу з 48 до 78 годин до вильоту.

«Якщо мандрівникові не принципово, в якому місці салону сидіти, він завжди може пройти абсолютно безкоштовну процедуру онлайн-реєстрації і автоматично отримати місце в літаку. Якщо ж у пасажира є особливі переваги, авіакомпанія може надати йому широкий спектр додаткових послуг за доплату », – зазначив віце-президент МАУ з наземного обслуговування Володимир Семенченко.

В даний момент пасажири економ-класу МАУ під час онлайн-реєстрації можуть безкоштовно змінити місце, надане системою. Плата стягується тільки при виборі місць в аварійних рядах або в перших шести рядах економ-класу.

Джерело

Інші новини МАУ:


Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі
  • Booking.com
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, за посиланням на вас чекає бонус $39 на перше бронювання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Tickets.ua —  пошук авіаквитків, жд та автобусів
  • Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа