МАУ змінює тарифи в економ-класі

Авіакомпанія МАУ вирішила змінити структуру тарифів в економ-класі на внутрішніх та міжнародних рейсах.

У компанії тепер будуть три нових плани: Economy Light, Economy Standard і Economy Premium, які між собою відрізняються в залежності від типу рейса та відстані.

Economy Light застосовується на внутрішніх рейсах і середньомагістральних міжнародних рейсах. Він обєднує в собі особливості тарифів без багажу (“Low cost”, “Тільки ручна поклажа”). Дозволяють провозити тільки одне місце ручної поклажі вагою до 7 кг, квитки не підлягають обміну або поверненню. Раніше тариф «тільки ручна поклажа» дозволяв змінювати дату вильоту після оплати штрафу.

Economy Standard можна обрати на рейси середньої дальності. Включає перевезення двох місць ручної поклажі вагою до 7 кг і 5 кг відповідно, одне місце зареєстрованого багажу вагою до 23 кг, можливість повернення або обміну квитка зі штрафом.

Economy Premium працює на внутрішніх і середньомагістральних міжнародних маршрутах. Передбачає перевезення двох валіз до 23 кг, двох одиниць ручної поклажі, можливість обміну або повернення квитка без штрафів, харчування, безкоштовний вибір місця. А також, включає такі додаткові послуги, як – безкоштовний друк посадкового талону в аеропорту, реєстрацію на окремій стійці та пріоритетну посадку на літак. .

На дальньомагістральних міжнародних рейсах всі тарифи економ-класу включають харчування і перевезення багажу. Основні відмінності полягають в умовах обміну, повернення та нормі провезення багажу. Тариф Economy Premium також передбачає розміщення в окремому салоні.

Нова лінійка тарифів економічного класу МАУ для внутрішніх і середньомагістральних міжнародних рейсів схожа на структуру тарифів авіакомпаній Lufthansa Group для європейських маршрутів. Пізніше подібну структуру впровадили багато великих європейських авіакомпанії, включаючи, Air France, KLM, Alitalia, British Airways, LOT, Aegean Airlines.

Джерело


Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі
  • Booking.com
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, за посиланням на вас чекає бонус $39 на перше бронювання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Tickets.ua —  пошук авіаквитків, жд та автобусів

Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа