МАУ змінює літній розклад

Авіакомпанія МАУ анонсувала про зміни у розкладі своїх авіарейсів на період літньої навігації та скорочення частоти рейсів на деяких маршрутах.

Про це повідомляє прес-служба авіакомпанії.

Зазначається, що головною причиною таких змін є затримка поставки літаків Boeing 737 MAX, які повинні були почати роботу на регулярних рейсах МАУ з середини квітня поточного року. Однак, у зв’язку з тим, що експлуатація даного типу літаків призупинена до завершення розслідування, поставка трьох Boeing 737 MAX для авіакомпанії МАУ відкладається.

Через відсутність запланованих на цей період літаків МАУ проводить вимушені зміни у розкладу своїх рейсів. Зокрема зменшиться кількість рейсів у напрямках до Афін, Стамбулу та Єревану, а рейси між Києвом та Вінницею взагалі будуть скасовані.

Також у квітні, травні та червні передбачаються скасування деяких рейсів із Києва до Запоріжжя, Херсона, Івано-Франківська, Баку, Мінська, Риги, Женеви, Амману та Анкари. Пасажири, яких торкнулись зміни розкладу, отримають повідомлення і пропозиції з альтернативними датами вильоту або маршруту.

«У зв’язку з непередбачуваними обставинами, які призвели до збоїв у поставці літаків, ми були змушені внести зміни в уже складений літній розклад польотів. Для того, щоб забезпечити пасажирам можливість дістатися до місць призначення, МАУ перерозподіляє існуючий флот і докладає всіх зусиль для виконання зобов’язань перед своїми клієнтами. Всі зміни в розкладі відображені в системах бронювання”, – зазначила директор з комунікацій МАУ Євгенія Сацька.

Також, вона добавила, що рейси, які не скасовано, будуть гарантовано виконані авіакомпанією. У разі додаткових коректив, у компанії будуть оперативно інформувати ринок про ці зміни».

Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі
  • Booking.com
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, за посиланням на вас чекає бонус $39 на перше бронювання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Tickets.ua —  пошук авіаквитків, жд та автобусів

Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа