Міста-тезки: однакові назви міст на різних континентах

У світі існує 29 Лондонів, понад тисячу Сан-Хосе і близько 100 міст Ньюкасл, які розташовані на різних континентах, а схожість між ними в більшості випадків – це назва.

Лондон

По усьому світу можна знайти 29 місць під назвою Лондон. Найекзотичнішим можна вважати поселення Лондон, що знаходиться в Тихому океані та входить до острівної держави Кірібаті. Його місцеві жителі завжди раді любителям природи, серферам та рибалкам. Однак, найвідоміший Лондон залишається у Великобританії та не потребує представлення.

Париж

Столицю Франції теж не потрібно представляти, адже це одне з найвідвідуваніших міст планети. Париж славиться своє романтикою, архітектурою, історією та культурою. Однак, другий за величиною Париж у світі знаходиться у США, штат Техас.

Американське місто можливо і не може конкурувати зі своїм французьким тезкою, але в ньому проводять ярмарки мистецтв, фестивалі повітряних куль та авіашоу. Крім того, місцева копія Ейфелевої вежі була побудована в 1993 році членами місцевої спілки зварників, а в 1998 році до неї додали ковбойський капелюх.

Ньюкасл

Існує понад 100 міст, що мають назву Ньюкасл, а також Нью-Касл або подібними еквівалентами на іноземних мовах. Їх можна віднайти від Невшателя в Швейцарії і Нових-Замків в Словаччині, до Нюборзі в Данії і Ахалцихе в Грузії.

До речі, в 1998 році мер японського міста Сінісіро організував перший всесвітній саміт Ньюкасл, який націлений на зміцнення зв’язків, дружби, туризму між містами, названими на честь замку.

Сан-Хосе

Одна з найбільш поширених географічних назв. По всьому світу налічується 1716 населених пунктів з назвою Сан-Хосе. Проте, найвідоміші – це столиця Коста-Ріки, яка має всі шанси стати Кремнієвою долиною Латинської Америки. Його тезка в США знаходиться в штаті Каліфорнії та є культурним, фінансовим та політичним центром штату.

Абердин

Місто з такою назвою є нафтогазовою столицею Європи, де буксири та судна доставляють вантажі туди-назад на морські бурові установки. Тим часом в гавані Абердину в Гонкозі човни доставляють туристів в ресторани морепродуктів.

Джерело: Travelask


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.