Місто в Бельгії оплатить туристам кожну третю ніч в готелі

Влада середньовічного бельгійського містечка Мехелен, що знаходиться між Брюсселем і Антверпеном, запустила акцію, в якій пообіцяла оплатити туристам кожну третю ніч в місцевому готелі.

Таке незвичну акція, місцева влада запустила аби привабити туристів. Кожна третя ніч в готелі буде оплачуватись з міського бюджету.

Дана пропозиція поширюється на 30 готелів міста. Міська влада має намір оплатити проживання 1000 осіб. Крім того, безкоштовна ніч в готелі включає ще й сніданок.

Забронювати номер можна як безпосередньо через готель, так і на міському сайті акції. Бронювання готелю потрібно зробити до 31.08.2020, а заселитися в готель до 31.12.2020. Кількість місць обмежена.

Також, кожному туристу видадуть спеціальний ваучер, за яким можна отримати знижки в музеях і на атракціонах, а в місцевих магазинах можна спробувати місцеві делікатеси.

Джерело: Вокруг Света


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.