Місто в Італії виставить на аукціон будинки по €1

Мальовниче містечко Салемі на Сицилії продає нерухомість майже за безцінь, щоб повернути мешканців.

Протягом наступного місяця кілька десятків житлових будинків, що руйнуються, будуть виставлені на аукціон з початковою ціною €1, пише CNN Travel.

Фото: CNN Travel

Місцева влада сподівається, що такий крок допоможе вдихнути нове життя в Салемі. Через землетрус 1968 року в долині Беліче, понад 4 тис. жителів покинули місто.

“Усі будівлі належать міській раді, що прискорює продаж та зменшує тяганину“, – говорить мер міста Доменіко Венуті.

Фото: CNN Travel

За словами Венуті, потенційним покупцям не потрібно відвідувати Салемі, щоб оглянути будинки, перш ніж робити пропозицію, але їм доведеться надіслати детальний план удосконалення, щоб продемонструвати свою прихильність до проєкту.

Старовинні будинки XVII ст. лежать у самому історичному центрі Салемі. Хоча деякі з них потребують ремонту, багато є і в хорошому стані. Площа будинків 85 кв.м. Вони виготовлені з твердого пісковику, який видобували в сусідніх печерах.

Всього планують виставити на аукціон близько 100 будинків.

До речі, влада італійського села Санто-Стефано обіцяє щомісяця виплачуватимуть новим мешканцям по 8 тисяч євро протягом трьох років.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: