Між Мадридом та Барселоною курсуватимуть швидкісні бюджетні поїзди

В травні 2021-го в Іспанії планують запустити швидкісні поїзди між Барселоною та Мадридом – від €9.

Залізничний маршрут обслуговуватиме Ouigo Spain, дочірня компанія SNCF, державної залізниці Франції, повідомляє Lonely Planet. Зазначається, що структура ціноутворення компанії схожа на структуру бюджетної авіакомпанії: зручності доступні за додаткову плату, квитки потрібно купувати заздалегідь в інтернеті, багаж на борту обмежений.

Компанія Ouigo планує щодня обслуговувати до п’яти рейсів між Барселоною та Мадридом. Потяги також зупинятимуться в Сарагосі та Таррагоні. Крім того, в компанії планують розширити мережу до Валенсії, Аліканте та кількох міст Андалусії.

Через кліматичну кризу та пандемію коронавірусу в Європі активно почали розвивати подорожі поїздами. Нова “швидкісна” залізнична мережа може стати частиною постпандемічного відновлення Європи. Час подорожі поїздом між столицями континенту постійно скорочується, а польоти за цими маршрутами вже не такі рентабельні.

До речі, в Іспанії вже представили амбітний план на 2021 рік та сподіваються навесні зустрічати іноземних туристів.

Як дешево подорожувати Європою потягами та автобусами


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.